Skąd się wzięło prawo przyciągania i jaki jest tak naprawdę sekret jego tajemnego działania.


Wiele osób poszukuje siebie i spełnienia, jednak zwolennicy filozofii związanych z prawem przyciągania, udowadniają, iż możliwe staje się osiągnięcie wymarzonych celów, nawet wówczas, gdy teoretycznie nie jest to możliwe.

Paradoksalnie za sukces możemy uznać naszą moc w postaci myśli, które potrafią skutecznie ukierunkować nas do osiągnięcia celów. Oparcie zasad prawa przyciągania nie jest oparte wyłącznie na psychologicznych przesłankach i własnym przeczuciu, bowiem bazuje na szeregu różnych nauk w tym między innymi fizyce kwantowej, neurobiologii i biologii ewolucyjnej.

Każdy człowiek w swoim życiu wykorzystuje to prawo, nawet nieświadomie, ale jego dobre wykorzystanie pozwalające na przyciąganie dobrych rzeczy wymaga odpowiedniego podejścia bowiem kluczem do szczęścia i spełnienia marzeń jest korzystanie z niego w świadomy sposób. Prawo przyciągania ma zatem niebywałą ukrytą moc, a jak wynika z wiedzy i doświadczeń jego zwolenników, ma bardzo silną moc sprawczą.

Metamorfoza-online w swoich szkoleniach wykorzystuje wiele cennych porad jakie opierają się między innymi na nauce Platona, który mówił, że „podobne zmierza w kierunku podobnego”. Nie można zatem zaprzeczyć jakoby było to jedno z podstawowych założeń którym kieruje się prawo przyciągania. Jak mówią znawcy tematu,wysyłane przez ludzi wibracje przyciągają do siebie odpowiadającą im energię, a to z kolei pozwala osiągnąć w życiu wszystko to czego chcemy – granica staje się tylko nasza wyobraźnia i nasze pozytywne myślenie. Otaczając się negatywnymi, złymi myślami będziemy mieć większe skłonności do popadania w kłopoty i różnego rodzaju problemy, a dodatkowo zwiększamy ryzyko zachorowań na rożnego rodzaju choroby. Z kolei ludzie wierzący we własne szczęście i sprzyjający im los będą widziani jako urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą, a w ich życiu będą królowały same dobre wydarzenia. Mając pozytywne podejście możemy zatem wiele zyskać i cieszyć się życiem na najwyższym poziomie…
Szerzej na www.metamorfoza.online


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *